Xbox Scorpio E3 Trailerı Çıkış Tarihi ve PS4 e Gönderme İçeriyor Olabilir

xbox scorpio tanıtımı özellikleri

Xbox scorpio'nun tanıtımı için bir teaser video yayınlandı. Bazı insanlar videonun içindeki ufak göndermeleri PlayStation4 e yapılan iğnelemeler olarak dikkat çekmişler. Yorumu size bırakalım artık.

Gizli mesajlardan birisi dönme dolaplı sahnede geçiyor. Eğer yakından bakarsanız çadırın üzerine yazılmış bir denklem bulunuyor. Denklemde 6>4 yazısını görebilirsiniz. Bunu da dikkatli takipçiler şöyle bir şeye bağdaştırmış. PS4 4.12 teraflop işlem gücüne sahip. Xbox scorpio ise 6 teraflop işlemci gücüne sahip olacak. Teknik ayrıntıları konsolu henüz görmeden konuşmanın bir anlamı yok ama bakalım aralarındaki rekabet xbox scorpio çıkış yaptıktan sonra ne hâle gelecek.

xbox scorpio özellikler

Scorpio Çıkış Tarihi ?

Videoda gizlendiği düşünülen bir başka içerik ise xbox scorpio'nun çıkış tarihi. Videonun bir bölümünde büyük bir insan topluluğu gözüküyor. Sahnenin kenarında ise X1OS101-317 yazıldığını görebiliyoruz.

İnsanlar bu yazı ile ilgili tahminlerini yapmaya devam ediyorlar. X1OS'nin anlamı olarak Scorpio'nun ilk jenerasyonunu temsil edeceği tahmin ediliyor. 10-13-17 yani 13 Ekim 2017'de çıkış tarihi anlamına geldiğini savunanlar var. Belki öyledir, belki de bunların hepsi birer kuruntudan ibarettir. Bunu bilemeyiz. Ancak ilerleyen zamanlarda emin olabiliriz.

xbox scorpio çıkış tarihi

 

Teaserların bulunduğu videoya aşağıdan ulaşabilir ve kendiniz de incelemelerinizi yapabilirsiniz.