Steam de Bulunan En İyi 10 Ücretsiz Oyun

steam games

Oyunlar genel olarak karşımıza yüksek ücretlerle çıkıyor. Ama kaliteli bir oyunu oynamak için her zaman para ödememiz gerekmiyor. Steam'de bulunan ve ücretsiz olarak sunulan bir çok oyun bize bunu kanıtlıyor nitelikte.

 

Paladins

paladins steam

Paladins, shooter temelli bir stratejik ve karakter özelleştirmelerine sahip erken erişim oyunu.

Eşsiz kart sistemi ile oyuncuların, kendine özgü karakterler oluşturmasına ve özelleştirmesine olanak sağlayan oyun, sizin tarzınıza göre şekillenecek ve serbestçe oynamanızı sağlayacak bir yapıya sahip. Steamde oyuna şu an ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

War Thunder

war thunder steam

Cross platform MMO savaş oyunu olarak karşımıza çıkan  War Thunder, ikinci dünya savaşı ve kore savaşı sırasında kullanılan savaş araçlarına yer veren bir oyun.

İçerisinde Guiness Rekorlar Kitabına girecek kadar  çok araç bulunduran oyunda harika savaş atmosferini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Dota 2

dota 2 steam

Dota, pek de tanıtıma ihtiyacı olmayan oyunlar arasında olsa gerek. Profesyonel ve normal olarak oynanan en iyi yapımlar arasında bulunan Dota, sunduğu modlar, karakterler ve harika içeriğiyle bitmeyen bir oyun deneyimi sağlıyor.

Hawken

hawken steam

Multiplayer FPS oyunu, harika görselleri ve heyecan verici oynayışıyla steam'de ücretsiz bulunan bir başka oyun. Hawken, size birbirinden farklı savaş makinelerini kontrol etme fırsatı verirken savaş alanında da hayatta kalmaya çalışmanızı sağlıyor.

Planetside 2

planetside planetside 2 steam

Planetside 2, MMOFPS türünde karşımıza çıkan bir yapım. Savaş atmosferinin yanısıra hava ve yerdeki savaş araçlarını da kullanabildiğimiz oyunda bölgeleri ele geçirmeye çalışıyor ve görevleri yerine getiriyoruz.

Kendinize has araç ve silah özelleştirmelerine de yer veren planetside 2 , steam'deki ücretsiz yapımlar arasında bulunuyor.

Blacklight: Retribution

blacklight steam

Warframe

Neverwinter

Path of Exile

path of exile steam

Online RPG oyunu Path of Exile, Diabllo tarzında bir yapım. Diablo yapımlarını seviyorsanız sizin için ücretsiz ulaşabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri.
Ücretsiz olmasına rağmen bir çok önemli oyun detayından kaçınmayan oyunda keşfedeceğimiz yüzlerce mekan, silah ve tecrübe bizleri bekliyor.

Team Fortress 2

team fortress 2 steam

Liste Team Fortress 2' yi eklemezsek asla tamamlanmış sayılmazdı. Steam'de en çok beğenilen oyunlar arasında bulunan Team Fortress 2' de ücretsiz oyunlar listemizde. Yüzlerce saat multiplayer deneyimi sunan oyun, güncellemeleriyle birlikte yeni oyun modları, haritalar, ekipmanlar ve özellikle bir sürü şapka'yı oyuna ekliyor. Şapkalar gerçekten önemli bir yer tutuyor.