Güzel Oldukları Kadar Başarılı da Olan 7 Profesyonel Kız Oyuncu

güzel kız oyuncular

Listemizde yer alan bu oyuncu kızlar sadece kısa şortlar veya fazlasıyla açık dekolteler giyerek izleyicilerinin ilgisini çekmekten fazlasını yapan oyuncular. Onlar hem güzeller hem de bir o kadar iyi oyuncular. Hem kim demiş güzel kızlardan oyuncu olmaz diye ?

7. Kim "Aphrodite" Ga

kim aphrodite ga

Kore StarCraft2 takımı MVP için Terran oynuyor. Rank olarak Grandmaster League'de bulunan Kim, hem güzelliğiyle hem de yeteneğiyle dikkat çeken kız oyuncular arasında yerini alıyor.


6. Vanessa Arteaga

vanessa arteaga oyuncu kızlar

Vanessa Arteaga, profesyonel bir oyuncu olmasının yanısıra Twitch'te yayınlarına da devam ediyor. Dövüş oyunları ve kafein aşığı olan Vanessa'nın, oyun oynamadığı zamanlarda bol bol fitness yaptığı belli oluyor.


5. Rachel “Seltzer” Quirico

rachel seltzer quirico oyuncu kızlar

Rachel, oyunlara olan sevdasını yaptığı yayınlardan da ötesine taşıyarak Overwatch eSpor için yorumcu ve röpörtajcı olarak ekran karşısına geçiyor. CSAgency adına Overwatch eSpor gündemiyle ilgileniyor.

Esporlara ilk adımını PMS Clan takımıyla TF2 oyununda atmış. Rutgers Üniversitesinde okurken aynı zamanda turnuvalara da katılan Rachel, uzun yıllardır eSpor camiasının içinde ve güzelliğiyle de dikkat çekiyor.


4. Kaitlyn Richelle

kaitlyn richelle oyuncu kızlar

Bir başka yetenekli StarCraft2 oyuncusu Kaitlyn Richelle. StarCraft yetenekleri taaaaa Brood War'a kadar dayanan kanadalı oyuncu, yayıncılık kariyerine de devam ediyor.


3. Lee Yu Ra

lee yu ra oyuncu kızlar

StarCraft2 profesyonel oyuncusu olan Lee Yu Ra, profesyonel eSpor arenasında boy göstermekle birlikte aynı zamanda iş olarak, Kore de uçuş hostesliği yapıyor.


2. Olivia Munn

olivia munn oyuncu kızlar

Fazlasıyla dikkat çeken kız oyuncular da bu listede yer alabiliyor. Olivia, PBR ve Guitar Hero oyunlarında gayet başarılı bir oyuncu olarak dikkat çekiyor.Aynı zamanda güzel oyuncu  Attack of the Show'un da sunucusu.


1. Kat “Mystiq” Gunn

kat mystiq gunn güzel oyuncular

Twitch'te bir çok FPS oyunu oynarken ona rastlayabilirsiniz. Genel olarak Dance Central, dövüş oyunları ve FPS oyunları oynayan KAT neredeyse tüm yaşamı boyunca profesyonel oyuncu olmuş. Ultimate Gamer'ın ikinci sezonunun kazananı olan KAT, aynı zamanda Guiness rekorlar kitabına göre en çok kazanan profesyonel kız oyuncu.

en çok kazanan kız oyuncu