GTA 6'nın Geçebileceği Muhtemel 3 Şehir

Öncelikle belirtelim tabii ki bunların hepsi dedikodulardan ibaret. Bazı kişiler ortaya linkler atıyor ve bunların yeni oyunların taslakları olabilecekleri iddaa ediliyor. İnternet dünyası da bu konuları boş geçmiyor tabii ki. Ancak bu şehirlerden biri GTA 6' yı barındıran şehir olsa hiç de fena olmazdı açıkçası.

Etrafta nedense GTA 6 ile ilgili dedikodular dönmeye başladı. Aslında Gta 5 online ile ilgilenmeye devam ediliyor ve gayet de iyi işler çıkartıyordu. Doğru mu değil mi o kısmı tartışılır ama bazı dedikodular GTA 6 nın içinde bulunabileceği 3 şehri konuşuyor.

 

Tokyo:

Tokyo, eğer gerçekleşirse harika bir GTA şehir olurdu. Büyüleyici sokakları, harika ışıklarıyla görsel bir şölen yaşatması muhtemel bir oyun olurdu. Yakuza tarafından kontrol edilen suç organizasyonları bulunan tokyo, adeta GTA için biçimilmiş kaftan. Hele ki Rockstar'ın elinden geçerse. 

Chicago:

John Dillinger. Al Capone. Frankie Yale. Hepsinin izlerini taşıyan şehir olan nam ı diğer Rüzgarlı Şehir Chicago'da dedikodusu geçen şehirlerden. Kan ve mermilerin şehri olan Chicago Gta oyunu için ideal mekanlardan bir diğeri.

 

 

Londra:

GTA Seriisi için bir yenili olmazdı belki de ama hoş bir geri dönüş olurdu. Hatta Vice City gibi zamanda biraz da geri gitsek Londra, harika bir oyuna ev sahipliği yapabilirdi.